fbpx

Якщо ти хочеш мати те, чого раніше не мав — почни робити те, чого раніше не робив.

Коучинг

Коучинг надає Вам багато можливостей та напрямків для змін.

✅ Лайф-коучинг — це спільна робота коуча і замовника коучингу (коучі), спрямована на реалізацію цілей і завдань останнього.

Коуч допомагає Вам при розв’язанні питань у різних сферах вашого життя — будь це особисте життя, бізнес, самопізнання, кар’єра чи сім’я. Завдяки взаємодії з коучем ви зможете максимально реалізувати свої здібності й можливості, слідуючи особисто розробленим планом дій.

Коучинг з Зоєю Буйницькою — це використання власного потенціалу і можливість зробити у своєму житті бажані зміни.

✅ Командний коучинг — це можливість компанії отримати чіткий план, позитивні зміни та високі результати в менші терміни з максимальною ефективністю!

Коучинг допоможе сформувати високопродуктивної команди, розвитку творчої складової та особистого потенціалу кожного з учасників з метою вирішення різних бізнес-задач.

В результаті коучингу максимально розкривається командний ресурс всіх гравців. Робота по авторській Методології 3D надасть новий старт вашій команді. 

 

✅ Екзистенціальний коучинг — це діалог, в якому важливо вчитися прислухатися до Світу, до Життя, до Інших Людей і до Свого Майбутнього .. – і вчитися відповідати власною відповіддю на те, що почув. А для цього необхідно ще і прислухатися до себе.

Головний Результат екзистенціального коучингу це наповнене Сенсом і втілене Життя.

Екзистенційні Рішення — за своєю суттю, це все наші рішення, які створюються у почуття внутрішньої свободи, автентичності й самоцінності.

Це ті рішення, які приймаються «якщо злізти з гойдалок» Хочу-Треба — у вільне переживання Обираю.

✅ Коучинг здоров’я — це системний підхід до особистого, сімейного та організаційного здоров’я, самоменеджменту та самодопомоги, що допомагає клієнту стати більш ефективним у всіх сферах його життєдіяльності.

Вибір завжди за вами!

%d bloggers like this: